PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Nowe gry na PS3 – recenzje, zapowiedzi

||

Konsola PlayStation 3 firmy Sony cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. W dziale nowości na PlayStation 3 przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące gier na tę platformę.

Premiery gier oraz zapowiedzi dotyczące nadchodzących wydawnictw

Serwis PlanetaGracza.pl regularnie publikuje najważniejsze informacje dotyczące sprzętu, aktualizacji oraz wymagań, jakie musi spełniać konsola, by premierowe gry na PS3 działały poprawnie i dawały użytkownikowi maksimum przyjemności.

W dziale Nowości regularnie ukazują się wpisy dotyczące rozmaitych gatunków gier. W serwisie PlanetaGracza.pl opisujemy zarówno strzelanki FPS, gry wyścigowe, strategiczne, sportowe, fabularne RPG, symulacyjne oraz wszelkie inne nowe gry na PS3. Autorzy portalu nie ograniczają się tylko do popularnych serii gier na PlayStation, takich jak Grand Theft Auto, God of War, Battlefield, Call of Duty, ale zajmują się także niszowymi grami, które nie zawsze trafiają na polski rynek.

Jeśli jesteś użytkownikiem konsoli PlayStation 3 lub planujesz jej zakup, nasz portal przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Dzięki informacjom umieszczonym na stronie, dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć przed zakupem gry na PS3. Pomożemy Ci w podjęciu najlepszej decyzji.