Dying Light 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dying Light 2 z oficjalną datą premiery. Ruszyły zamówienia przedpremierowe

Dying Light 2 zostało zaprezentowane na nowym pokazie. Poza opublikowaniem nowych materiałów, podano też do wiadomości oficjalną datę premiery gry.

Właśnie zakończyła się długo wyczekiwana konferencja Techlandu. Po wielu miesiącach ciszy, wreszcie poznaliśmy sporo nowych informacji o DL2. Dodatkowo wrocławskie studio zaprezentowało nam świeżutki zwiastun rozgrywki.

Techland potwierdził też wreszcie datę premiery Dying Light 2. Gra zadebiutuje 7 grudnia bieżącego roku. Oznacza to, że potwierdził się dzisiejszy przeciek, który również wskazywał na ten konkretny termin.

Co więcej, ruszyły już zamówienia przedpremierowe. Możecie więc już teraz kupić grę na wybraną przez siebie platformę. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tytuł ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Naturalnie jeśli zdecydujemy się złożenie preorderu, otrzymamy parę ciekawych bonusów. W tym przypadku są to:

  • Kostium „Reload”
  • Skórka do broni „Reload”
  • Skórka do paralotni „Reload”

Jeśli planujecie zakup gry w pudełku, otrzymacie też dwustronna okładkę. To mały szczegół, ale ucieszy on graczy lubiących, kiedy ich biblioteczka dobrze się prezentuje. Dla kolekcjonerów przewidziano też specjalne wydanie gry, którego prezentację zobaczycie poniżej. Kolekcjonerkę DL2 widzieliśmy jednak już w styczniu dzięki przeciekom.

Przy okazji możemy już zacierać ręce w oczekiwaniu na kolejny pokaz gry. Techland przewidział kolejne mini-konferencje, na których będą omawiane poszczególne aspekty produkcji. Będzie to wyglądać dość podobnie do cyberpunkowego Night City Wire. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na kolejne konkrety.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się