Mortal Kombat i Marvel

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sub-Zero i Spider-Man? Współtwórca Mortal Kombat publikuje obiecującego tweeta

Co byście powiedzieli na połączenie uniwersów Mortal Kombat i Marvela? Współtwórca kultowej serii bijatyk wrzucił zabawnego i wbrew pozorom intrygującego tweeta.

Seria MK nigdy nie mogła narzekać na brak popularności. Cała masa gier, filmów, figurek i komiksów tylko to potwierdza. Marka doczekała się kiedyś nawet połączenia z uniwersum DC i choć wymagało to pewnych ograniczeń, taka współpraca przyjęła się całkiem ciepło.

Od niedawna w sieci pojawiają się plotki, jakoby twórcy Mortal Kombat mieliby zająć się produkcją bijatyki w uniwersum Marvela. O dziwo, współtwórca serii MK, Ed Boon, zamieścił tweeta, w którym prześmiewczo odniósł się do plotek. Wbrew pozorom, zamieszczona niżej odpowiedź na pogłoski wcale nie musi oznaczać, że takowy projekt nie powstaje.

Ed Boon w podobny sposób zdradził chociażby istnienie jednej z postaci z DLC Kombat Pack 2 do MKX. Czy musi to oznaczać, że Boon właśnie ujawnił istnienie gry Mortal Kombat vs Marvel? Nie do końca.

Mimo wszystko, to nadal może być zwykły żart. Niemniej ostatnio sporo mówiło się o nowej bijatyce osadzonej w uniwersum Marvela. Jeśli ktoś miałby się nią zająć, to twórcy Mortala pasowaliby jak ulał. Póki co lepiej jednak uznać doniesienia o takim tytule za plotkę. Kto wie, może kiedyś taki projekt powstanie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się