Dirt 5 i lodówka Xbox Series X

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Lodówka Xbox Series X trafiła oficjalnie do DiRT 5

Do DiRT 5 zawitała znana z memów lodówka Xbox Series X. Gracze wyścigowej produkcji mogą pobrać specjalny pakiet zawartości.

Żarty z kształtu nowych konsol Xbox towarzyszą nam już od czasu ich pierwszych prezentacji. Co więcej, memy przeniknęły do rzeczywistości i konsolowa lodówka faktycznie powstała. Jakby tego było mało, żart pojawił się także w jednej z gier wyścigowych w formie DLC.

Do DiRT 5 trafiła paczka zawartości nazwana Power Your Memes. Wprowadza ona do gry lodówkę w kształcie XSX oraz specjalne malowania do poszczególnych samochodów. Pakiet może odebrać za darmo każdy subskrybent Xbox Game Pass Ultimate na PC i konsolach.

Pakiet Power Your Memes wprowadza niesławną lodówkę Xbox Series X, ujawnioną po raz pierwszy w październiku zeszłego roku, do naszej śmiałej i odważnej gry o wyścigach terenowych. Lodówka zostanie dodana do DIRT 5 Playgrounds, naszego trybu tworzenia niestandardowych aren. (…).

Oprócz lodówki XSX, pakiet Power Your Memes zawiera trzy nowe, ekskluzywne motywy – po jednym dla BMW M2 Competition, Sodicars Racing BV6 oraz Jimco Unlimited Class 1. Stylizacja BMW M2 zawiera logo Xbox i szablon kontrolera Xbox w czarno-biało-zielonej kolorystyce.

– czytamy na stronie DiRT 5

Jeśli subskrybujecie Game Passa i chcecie przetestować zabawne DLC, możecie już pobrać pakiet Power Your Memes. Wyścigi wokół lodówki dla graczy brzmią jak całkiem niezła zabawa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się