PS5 konsola

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Nowy model PS5 dostanie coś więcej niż zmieniony procesor. Są szczegóły

Nowa wersja PS5 ponownie pojawiła się w sieci. Sony zarejestrowało nowy model konsoli, który będzie posiadał parę różnic względem „oryginału”.

Na początku maja sieć obiegła wieść mówiąca, że PlayStation 5 otrzyma nowy model. W doniesieniach wspominano o wymianie procesora na nieco tańszą wersję i na tym zmiany miały się skończyć.

Co ciekawe, jednak wygląda na to, że „nowe” PS5 otrzyma coś więcej poza zmienionym procesorem. Model CFI-1115A (standardowe PlayStation 5 ma kod CFI-1015A) dodatkowo zostanie wyposażone w zmieniony moduł komunikacji bezprzewodowej.

Niewykluczone, że w sieci pojawią się z czasem inne wskazówki dotyczące nowej wersji konsoli. Niemniej nie ma co się przedwcześnie cieszyć lub obawiać. Z pewnością nie jest to wersja Slim, a zmiany w poszczególnych częściach będą raczej niezauważalne w trakcie codziennego użytkowania sprzętu.

Niewykluczone, że Sony wprowadzi jeszcze jakieś zmiany, aczkolwiek na ten moment nic o nich nie wiadomo. Zgodnie z poprzednimi doniesieniami, nowa wersja PS5 ma trafić na rynek w drugim lub trzecim kwartale przyszłego roku. Na jej debitu przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać. Podejrzewam, że moment przejścia na „nowe” konsole będzie praktycznie niezauważalny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się