Dying Light 2 wyciekła data premiery

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wyciekła data premiery Dying Light 2. Na debiut prawdopodobnie jeszcze sobie poczekamy

Techlandowi nie udało się upilnować szczegółów dotyczących Dying Light 2 przed pokazem gry. Do sieci wyciekła data premiery tej produkcji.

Dziś wieczorem odbędzie się długo wyczekiwany pokaz nowej gry Techlandu. Gracze czekający na DL2 doczekają się zrzutu świeżych informacji i możliwe, że wśród nich będzie też data premiery gry. Tą jednak mogliśmy już przedwcześnie poznać.

W sieci pojawiły się przecieki daty premiery Dying Light 2. Rzekomo miały one pojawić się na włoskiej stronie Everyeye.it, gdzie wyświetlał się baner reklamowy zdradzający termin debiutu gry. Zgodnie z informacją ze strony, gra ma ukazać się 7 grudnia bieżącego roku.

Dodatkowo niektórzy gracze donoszą, że na Twitch.tv wyświetlają im się reklamy również wskazujące na premierę w grudniu. Nadal czekamy na oficjalne wieści od Techlandu, ale ten termin wydaje się być dość prawdopodobny.

Co ciekawe, w sieci znajdziemy też zrzuty ekranu podobnego baneru, ale wskazujące na premierę 14 listopada. Tych z grudniowym terminem pojawia się jednak znacznie więcej. Ostateczne potwierdzenie którejś z dat być może otrzymamy na dzisiejszych pokazie gry. Techland bardzo długo trzymał swoich fanów w niepewności i teraz może wreszcie rozwiać wszelkie wątpliwości z nawiązką.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się