DoGRYwka - Geralt z gry Wiedźmin 3 Dziki Gon, okładki pudełkowego wydania na Xbox i PS4 gry GTA The Trilogy - The Definitive Edition, podpalanie zapalniczką konsoli Nintendo Switch OLED

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – podpalanie Switcha OLED, ceny fizycznych wydań nowego GTA i wiedźmińskie medaliony z drewna

Sprawdzono, jak wytrzymała jest konsola Nintendo Switch OLED. Używano na niej ostrych narzędzi, a nawet zapalniczki, aby dowieść trwałości urządzenia. Tego widoku się nie zapomina.

Pewien fan marki Wiedźmin postanowił odtworzyć z drewna medaliony, które nosili na piersi łowcy potworów z uniwersum świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Kawał fenomenalnej roboty, który chciałoby się powiesić gdzieś u siebie w pokoju.

Poznaliśmy ceny fizycznych wydań GTA The Trilogy – The Definitive Edition z pierwszego polskiego elektromarketu. Jest taniej niż za cyfrowe kopie, ale dalej pozostaje niejasna kwestia wersji na konsole PlayStation. Przeczytaliście już wszystko? Każdy dzisiejszy news znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%