PlayStation - zdjęcie z targów

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Jakie gry zobaczymy na PlayStation State of Play? Sony pozostawiło wskazówki

Zbliżamy się do terminu nowego pokazu PlayStation State of Play. Wygląda na to, że Sony przypadkiem zasugerowało, co zobaczymy.

Wskazówki odkryli użytkownicy forum ResetEra. Zauważyli oni, że niektóre gry mają obecnie aktualizowane karty produktów na stronie Sony, a inne dopiero przy okazji ujawnienia pokazu otrzymały swoje strony.

Znalezionych produkcji nie ma zbyt wiele, ale za to są to większe gry. Oto tytuły, które być może zobaczymy na State of Play:

  • Final Fantasy XVI
  • Gotham Knights
  • The Lord of the Rings: Gollum
  • The Dark Pictures Anthology (najpewniej The Devil in Me)
  • Tchia
  • Voice of Cards

Powyższe produkcje otrzymały nowe strony u PlayStation. Wyjątkiem jest Voice of Cards, które doczekało się tylko aktualizacji swojej strony. Sugeruje to, że Sony zamierza je wkrótce zaprezentować, choć nie możemy być tego stuprocentowo pewni. To dość mocne, ale jednak tylko wskazówki. Niewykluczone, że ujrzymy kilka innych tytułów. Równie dobrze Sony może też pokazać tylko kilka gier z powyższej listy i coś zupełnie innego.

Powyższe tytuły pokrywają się za to z charakterem nadchodzącego State of Play. Potwierdzono, że na konferencji ujrzymy gry od zewnętrznych deweloperów, a nie samego Sony. Zobaczymy, czy omawiane typy się sprawdzą. Jeśli tak, czeka nas bardzo ciekawy pokaz.

Prezentacja State of Play odbędzie się 27 października o godzinie 23:00 czasu polskiego. Obejrzymy ją na Twitch oraz YouTube.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%