Marvel's Guardians of the Galaxy - Strażnicy Galaktyki skuci przez władze

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Recenzje Marvel’s Guardians of the Galaxy. Noty wysokie, ale nie najwyższe

Zeszło embargo na recenzje gry Marvel’s Guardiands of the Galaxy. Recenzenci z całego świata podzielili się swoimi opiniami na temat nowych Strażników Galaktyki. Jak wypadają oceny i co się powtarza w odczuciach osób, które już grały?

Marvel’s Guardians of the Galaxy wypada dobrze i raczej nie można tu mówić o czymś więcej. Oceny wahają się zwykle od 7 do 8, a jedynie Game Informer wystawił najwyższą notę (8.5). Pozostałe redakcje raczej są ze sobą zgodne pod kątem noty końcowej i nie wystawiają się przed szereg.

  • PCGamer – 70/100
  • GamesRadar – 4/5
  • Game Informer – 8.5/10
  • Forbes – 8/10
  • Push Square – 8/10
  • Gamespot – 7/10
  • Screenrant – 3.5/5
  • VG247 – 4/5

Przeważająco często chwalony jest system walki, choć i tu nie każdemu przypadł do gustu. Kilka redakcji wymienia, że pozostali członkowie Strażników Galaktyki poza Star-Lordem nie mają na tyle różnorodnych zdolności, by korzystać z nich strategicznie. Chwalony jest również soundtrack, a także zmienna historia pozwalająca dokonać kilku ważnych wyborów.

Z pomniejszych niedociągnięć wymieniana jest jeszcze kwestia powtarzających się podczas starć dialogów oraz kilka niedociągnięć technicznych. Mimo to, gra jak widać wyżej, zbiera dość pozytywne oceny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%