GTA The Trilogy - The Definitve Edition - Xbox i PS4

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

GTA The Trilogy – The Definitive Edition w polskich sklepach. Cena jak przystało na Rockstar

Pierwszy elektromarket w Polsce wystawił już pre-order składanki GTA The Trilogy – The Definitive Edition. Poznaliśmy nareszcie cenę wydania na konsole Xbox. Wydanie na PS5 staje się coraz większą niewiadomą.

Możliwość zakupu w przedsprzedaży na ten moment odbywa się w sklepie RTV EURO AGD. Wersje na PS4 i konsole Xbox (One i Series X|S) kosztują 249 zł. Wcześniej nie była znana cena wydania na sprzęt Microsoftu, a przed momentem podana kwota jest niższa o 20 zł względem tej ze strony Rockstar Games. Czyżby wydania fizyczne miały być tańsze od tych digital? Jest to bardzo możliwe.

Inna kwestia to fakt nazwy wydania na PS4 w sklepie we wspomnianym sklepie. Choć na okładce pudełka widoczna jest właśnie nazwa czwartego PlayStation, podpisano to wydanie „PS4/PS5. Można by od razu pomyśleć, że kupując właśnie tę pozycję uzyska się również dostęp do wersji przygotowanej z myślą o next-genie.

Wiadomym jest jednak, że PS5 posiada możliwość uruchamiania gier w ramach wstecznej kompatybilności i najpewniej to właśnie o to chodziło pracownikom RTV Euro AGD. Wynika to z opisu produktu, gdzie wypisano obsługiwane rozdzielczości gry – maksymalnie do 1080p, a nie 4K, którego raczej wszyscy powinni się spodziewać na „piątce”.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%