Xbox i Wu-Tang Clan

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox ma szykować grę, która złączy w sobie RPG, Wu-Tang Clan i fantasy

Xbox ma w zanadrzu kilka nietypowych gier, ale jedna z nich zapowiada się naprawdę bardzo dziwnie. W najnowszej produkcji od studia Brass Lion ma pojawić się słynny Wu-Tang Clan.

Chodzi konkretnie o pojawienie się jako twórcy muzyki do gry, a także jako element historii, choć w tym drugim przypadku brakuje konkretów – donosi Jez Corden w podcaście The Xbox Two. Powyższe wieści potwierdził inny branżowy informator, Jeff Grubb. Póki co o grze wiadomo tylko tyle, że będzie to tytuł RPG.

Studio Brass Lion w istocie przygotowuje grę action-RPG. Będzie ona posiadała widok z perspektywy trzeciej osoby. Dodatkowo ujawniono, że produkcja ta zawrze w sobie rozgrywkę na kilkadziesiąt godzin, wspiera grę w kooperacji do maksymalnie czterech graczy i skupia się na walce wręcz. Co więcej, twórcy zamierzają wprowadzać do niej zawartość regularnie. Tytuł nie został jeszcze zapowiedziany i nie wiadomo, kiedy moglibyśmy go ujrzeć.

Pomysł zaangażowania Wu-Tang Clanu to dość ciekawa sprawa. Póki co obraz gry Brass Lion jest dość intrygujący. Choć i tak wstrzymałbym się z ekscytacją do czasu pierwszej prezentacji tytułu. Nie wiemy, na jakim etapie produkcji znajduje się projekt i wiele może się zmienić przed premierą, a co dopiero przez pierwszym ogłoszeniem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%