inFamous 2 - Cole

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowe inFamous i Sly Cooper to już nie byle plotki – sugeruje informator

Wygląda na to, że nowe inFamous i Sly Cooper faktycznie mogą być w przygotowaniu. W sieci pojawiają się kolejne doniesienia o powrocie dwóch marek Sucker Punch.

Źródłem nowych wieści jest ponownie informator Shpeshal_Nick. Wspominał on o powrocie inFamous i Sly Cooper już wielokrotnie, a teraz znów wypowiedział się o tej sprawie.

Udostępnił on zrzut ekranu z rozmowy ze swoim źródłem. Widzimy na nim, jak anonimowy insider potwierdza Nickowi, że Sly Cooper i inFamous faktycznie powrócą. Co więcej, wspomniane źródło jest o tym absolutnie przekonane.

Wcześniejsze doniesienia wspominały, że w kwestii inFamous może chodzić o zupełnie nową odsłonę, ale też remastery lub remake’i poprzednich wcieleń cyklu. Póki co przecieki są za mało konkretne.

Jeśli chodzi o Sly Cooper, nową grę ma rozwijać studio niezwiązane z Sucker Punch. Oznaczałoby to, że również może chodzić o odświeżenie marki, choć nowa część serii też jest prawdopodobna.

Zarówno Sly Cooper jak i inFamous to dwie niegdyś szalenie ważne marki PlayStation, które zostały trochę wygaszone na przestrzeni lat. Studio Sucker Punch było ostatnio zajęte tworzeniem Ghost of Tsushima wraz z dodatkiem, ale kto wie, może faktycznie powróci ono do jednej lub nawet obu swoich serii? Przekonamy się w swoim czasie – oczywiście jeśli plotki się potwierdzą.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%