Nowe inFamous i Sly Cooper to już nie byle plotki – sugeruje informator

inFamous 2 - Cole
PS5

Wygląda na to, że nowe inFamous i Sly Cooper faktycznie mogą być w przygotowaniu. W sieci pojawiają się kolejne doniesienia o powrocie dwóch marek Sucker Punch.

Źródłem nowych wieści jest ponownie informator Shpeshal_Nick. Wspominał on o powrocie inFamous i Sly Cooper już wielokrotnie, a teraz znów wypowiedział się o tej sprawie.

Udostępnił on zrzut ekranu z rozmowy ze swoim źródłem. Widzimy na nim, jak anonimowy insider potwierdza Nickowi, że Sly Cooper i inFamous faktycznie powrócą. Co więcej, wspomniane źródło jest o tym absolutnie przekonane.

Wcześniejsze doniesienia wspominały, że w kwestii inFamous może chodzić o zupełnie nową odsłonę, ale też remastery lub remake’i poprzednich wcieleń cyklu. Póki co przecieki są za mało konkretne.

Jeśli chodzi o Sly Cooper, nową grę ma rozwijać studio niezwiązane z Sucker Punch. Oznaczałoby to, że również może chodzić o odświeżenie marki, choć nowa część serii też jest prawdopodobna.

Zarówno Sly Cooper jak i inFamous to dwie niegdyś szalenie ważne marki PlayStation, które zostały trochę wygaszone na przestrzeni lat. Studio Sucker Punch było ostatnio zajęte tworzeniem Ghost of Tsushima wraz z dodatkiem, ale kto wie, może faktycznie powróci ono do jednej lub nawet obu swoich serii? Przekonamy się w swoim czasie – oczywiście jeśli plotki się potwierdzą.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie