State of Play może opóźnić ujawnienie PS Plus na listopad 2021

State of Play i PS Plus
PS4 PS5

Wkrótce Sony powinno ujawnić nową ofertę dla Plusowiczów. Możliwe jednak, że przez nadchodzące State of Play poznamy pełną ofertę PS Plus na listopad 2021 nieco później.

Wszystko przez fakt, że ogłoszenie PlayStation Plus na listopad zbiega się datą ze wspomnianym pokazem gier. Oferta PS Plus powinna zostać ujawniona 27 października po południu, a State of Play odbywa się o godzinie 23:00 tego samego dnia. Zdarzało się jednak, że Sony opóźniało prezentację Plusa, jeśli organizowało tego samego dnia pokaz. Oferta była wówczas ujawniana w momencie trwania eventu.

Pamiętajcie też, że PS Plus na listopad 2021 zawrze w sobie trzy dodatkowe gry na PlayStation VR. Pokaz nowych gier jest więc idealną okazją na zaprezentowanie oferty z bonusowymi grami. Sony miało też pokazać w tym roku PS VR 2, więc kto wie, może zdecydowałoby się nawet na zapowiedź pokazu nowych gogli na nadchodzącym State of Play?

Oczywiście wszystko to to tylko gdybania. Równie dobrze Sony może ujawnić nowy zestaw gier z PS Plus zgodnie z dotychczasowymi przewidywaniami, 27 października po godzinie 17:00. Czy tak się stanie? Przekonamy się już za kilkadziesiąt godzin. Na ten moment musimy zaczekać na konkrety od samego PlayStation.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie