W Call of Duty Warzone pojawił się bug, którego gracze chcą na stałe

warzone quad
PC

Gracze Call of Duty Warzone doświadczają kolejnego, dziwnego buga. Tym razem błąd został przyjęty… naprawdę pozytywnie. Wielu internautów przyjęłoby go jako nową funkcję.

CoD Warzone od premiery cierpi na szereg problemów, w tym nierzadko zadziwiające bugi. Może jednak nie wszystkie są takie złe, na jakie się wydają?

Bug w Warzone lepszy od tego, co zaplanowali twórcy

Czasami „ficzery” wstawione przez twórców nie satysfakcjonują graczy. Rzadko jednak zdarza się, że bug wydaje się znacznie atrakcyjniejszy od tego, co zaimplementowali deweloperzy.

W Call of Duty Warzone wydarzyła się dokładnie taka sytuacją. Na forum Reddit w wątku poświęconym drużynowym zmaganiom battle royale w CoD, pojawił się post niejakiego Don_Pakundo. Wstawił on krótki filmik pokazujący zakończenie meczu, gdy standardowa animacja zostaje zastąpiona przez inną, najpewniej w wyniku zwykłego błedu gry.

Zazwyczaj, gdy udaje się naszej drużynie wygrać cały mecz, możemy oglądać krótką animację podsumowującą naszą drużynę, która szczęśliwa leci helikopterem. Tylko… ileż można? Twórcy nigdy nie pokusili się o jej zmianę, więc zdążyła się już przejeść graczom.

W wyniku dość zaskakującego buga, na koniec meczu w Warzone, zamiast animacji helikoptera, wyświetlił się dobrze znany fanom CoD ekran „kill cam”, pokazujący ostatnie zabójstwo. Jest to charakterystyczne zakończenie potyczki w innych trybach multiplayer, ale nie w battle royale. Dość powiedzieć, że pokazywanie na koniec meczu ostatniego zabójstwa wydało się graczom o wiele bardziej interesujące niż oklepana, wymęczona już animacja.

W komentarzach wiele osób zauważa, że Raven powinno dodać taką funkcję do gry. Być może kiedyś się to stanie – mogłaby ona zostać wyświetlana tuż przed filmikiem z helikopterem. Z pewnością więcej osób mogłoby poczekać do końca gry, aby zobaczyć wygrane zabójstwo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie