Wiedźmin nie pogardziłby takimi medalionami. Przepiękne rękodzieło fana

Wiedźmin 3 Dziki Gon - miecze i medalion w deszczu - PG
Newsy

„Wiedźmin bez medalionu to jak żołnierz bez karabinu”, a przynajmniej tak by pewnie powiedział mój dziadek, gdyby czytał twórczość Sapkowskiego. Dobrze, że redditor o nicku ThePonderingAlpaca stworzył 5 sztuk dla kolejnych wiedźmaków, aby dla nikogo nie zabrakło.

Rzućcie okiem na te cudeńka. Te zostały w całości wykonane z drewna, nie licząc w to materiałów użytych to zawieszenia ich na szyi. Na samym środku znajdziecie wiedźmiński medalion szkoły cechu kota, a z lewej strony dwa nieco różniące się od siebie medaliony szkoły cechu gryfa. Po prawej stronie ukazano te ze szkoły cechu żmii. Szczególnie wyróżnia się ten wyżej, który ukazuje całe zwierzę.

Medalionom nadają klimatu specjalne żłobienia, bez których wszystkie pozostałyby mało szczegółowymi bryłami. Widać, że włożono w te ozdoby masę serca i talentu. Mi szczególnie przypadł do gustu ten z cechu kota, ale to najpewniej przez moją nostalgię do zbroi, z której korzystałem w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Pozostając w tematyce niesamowitych tworów z drewna nawiązujących do popkultury, może ominęliście tekst o świetnie wykonanej rzeźbie Spider-Mana? Wideo ukazujące proces jej stworzenia znajdziecie w tym miejscu. Taką przyjemność każdy z Was może kupić, ale ostrzegam, że tanio nie jest.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie