GTA The Trilogy The Definitive Edition - strzelanie z miniguna po ulicy, lot w wingusicie w Battlefield 2042, Xbox Series X x Gucci

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – nowe GTA Trilogy znów w sklepie na PC, XSX od Gucci i mistrzowski kill 16 graczy w BF2042

GTA The Trilogy The Definitive Edition powróciło po kilku dniach nieobecności do launchera Rockstar Games. Gracze ponownie mają możliwość zakupienia gry, a także zagrania w nią, jeśli wcześniej ją nabyli.

W jednym z naszych dzisiejszych tekstów możecie natrafić na niesamowite nagranie jednego z graczy, który dokonał 16 killi w Battlefield 2042 w ułamku sekundy. Ace’y w CS: GO lub penty w LoL-u przy tym to nic!

Gucci pochwaliło się kolejną kolaboracją, tym razem z Microsoftem. Zobaczcie specjalne wydanie konsoli Xbox Series X, które zdecydowanie do najtańszych limitek nie należy. Te oraz pozostałe newsy ze świata gamingu znajdziecie w zbiorówce poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%