GTA The Trilogy The Definitive Edition - NPC z odkrytym brzuchem - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

GTA The Trilogy The Definitive Edition wróciło na PC, a Rockstar przeprasza i zapowiada poprawę

Po ostatnich perturbacjach związanych z premierą oraz późniejszym zablokowaniem na PC GTA The Trilogy The Definitive Edition gra w końcu wróciła do rąk graczy.

Pod koniec ubiegłego tygodnia mogliście dowiedzieć się, że GTA The Trilogy The Definitive Edition zostało wycofane ze sprzedaży w wersji na komputerach osobistych. Powodem tego było dopuszczenie do finalnego builda masy plików, które nie powinny się tam znaleźć. W ich skład wchodziły m.in. notatki deweloperów oraz utwory muzyczne, których nie wykorzystano finalnie w produkcji. Najpewniej w związku z tym wydarzeniem odnowiona trylogia została wycofana z dystrybucji, a nawet gracze, którzy zdążyli ją zakupić, nie mieli możliwości jej uruchomienia. Na szczęście sytuacja wróciła „do normy”.

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition zostało zaktualizowane i jest ponownie dostępne do gry i zakupu przez Rockstar Games Launcher.

Szczerze przepraszamy za niedogodności. Pracujemy również nad poprawą i aktualizacją ogólnej wydajności, w miarę postępu prac. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za cierpliwość w trakcie rozwiązywania tych problemów.

– piszą twórcy na stronie wsparcia

Wielu pewnie ucieszy, że Rockstar pracuje już nad poprawą optymalizacji GTA The Trilogy The Definitive Edition. Rzeczywiście na ten moment stan trylogii na wszystkich platformach mógłby być nieco lepszy, o czym zresztą już niejeden raz sami informowaliście w komentarzach, a przypomnę, że premiera produkcji odbyła się 4 dni temu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%