CJ w krainie gigantów. GTA The Trilogy The Definitive Edition ma bardzo dziwne drzwi

GTA Trilogy The Definitive Edition - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy za bardzo się nie postarali. W GTA The Trilogy The Definitive Edition możemy poczuć się niczym w krainie gigantów.

Co by było, gdyby CJ zasiał w podwórku magiczną fasolkę? Teraz możemy się tego dowiedzieć!

GTA The Trilogy The Definitive Edition ma kuriozalne błędy

Twórcy z Groove Street Games specjalizowali się w portach gier Rockstar (i nie tylko) na smartfony. Niestety odświeżenie trzech pierwszy trójwymiarowych części serii najwyraźniej ich nieco przerosło. A przynajmniej na to wskazują doniesienia graczy z internetu.

“Odświeżone” GTA spotkało się z bardzo mieszanym odbiorem, a w plikach gier natrafiono na wiele rzeczy, które nie powinny się tam znaleźć. A może jednak to tak miało być? Może to wszystko jest tylko urojeniem głównych bohaterów, a samym końcu pojawi się plansza z napisem “nabraliśmy was!”. Nie, raczej tak nie będzie.

Gracze regularnie donoszą o dziwnych bugach, glitchach i niedociągnięciach w niedawno wydanej kolekcji. Na Twitterze pojawił się wymowny wpis jednego z nich. Użytkownik stwierdził, że “skala drzwi wydaje się nieco dziwna”. I w istocie taka właśnie jest. Na krótkim filmiku dostrzegamy, że sama klamka jest mniej więcej wielkości głowy głównego bohatera. Zresztą, całe drzwi są co najmniej dwukrotnie większe od tego, do czego przyzwyczaił nas realny świat. Jakim cudem twórcom udało się przeskalować drzwi do takich rozmiarów? Pojęcia nie mam.

Przypominamy również, że kolekcja GTA stała się ponownie dostępna dla posiadaczy “pecetów”, gdyż twórcom udało się usunąć to, co nie powinno się w niej znaleźć.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie