Skull & Bones coraz bliżej. Insider ma bardzo pozytywne informacje o grze

Skull & Bones - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Na Skull & Bones czekamy już dość długo. O grze było przez pewien czas cicho, ale ostatnio jakby wraca do medialnego życia. Możliwe, że premiera nie jest specjalnie daleko.

Tak wskazuje informator Tom Henderson. Jego źródła wskazują, że piracka gra od Ubisoftu weszła w fazę wewnętrznej wersji beta. Oznacza to, że spora część produkcji jest już ukończona i choć twórcy mają jeszcze sporo pracy, wszystko jest na względnie dobrej drodze ku oczekiwanemu finałowi.

Henderson nie może niestety odnieść się do terminu premiery. Spekuluje jednak, że Skull & Bones może pojawić się w formie pokazu na przyszłorocznych targach E3. Nie jest to rzecz jasna nic pewnego, ale skoro produkcja gry wreszcie osiągnęła większy kamień milowy, jej nieodległa prezentacja miałaby sens.

Przypomnę, że Tom Henderson ujawnił niedawno nowe szczegóły rozgrywki tego projektu. Wynika z nich, że będzie to sieciowa gra z otwartym światem, w której czeka nas podróż „od zera do bohatera”. Przygodę rozpoczniemy w niezbyt okazałej łódce i w miarę postępów zaopatrzymy się w większe statki, które wytrzymają niejedną bitwę. Dodatkowo w grze mają pojawić się elementy MMO.

Tom Henderson nieraz udowodnił, że posiada dobre źródła przecieków. Jego doniesienia są jednymi z najbardziej wiarygodnych, choć i w tym przypadku traktujmy powyższe wieści jak plotki, a nie coś pewnego.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie