Skull & Bones - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Skull & Bones coraz bliżej. Insider ma bardzo pozytywne informacje o grze

Na Skull & Bones czekamy już dość długo. O grze było przez pewien czas cicho, ale ostatnio jakby wraca do medialnego życia. Możliwe, że premiera nie jest specjalnie daleko.

Tak wskazuje informator Tom Henderson. Jego źródła wskazują, że piracka gra od Ubisoftu weszła w fazę wewnętrznej wersji beta. Oznacza to, że spora część produkcji jest już ukończona i choć twórcy mają jeszcze sporo pracy, wszystko jest na względnie dobrej drodze ku oczekiwanemu finałowi.

Henderson nie może niestety odnieść się do terminu premiery. Spekuluje jednak, że Skull & Bones może pojawić się w formie pokazu na przyszłorocznych targach E3. Nie jest to rzecz jasna nic pewnego, ale skoro produkcja gry wreszcie osiągnęła większy kamień milowy, jej nieodległa prezentacja miałaby sens.

Przypomnę, że Tom Henderson ujawnił niedawno nowe szczegóły rozgrywki tego projektu. Wynika z nich, że będzie to sieciowa gra z otwartym światem, w której czeka nas podróż „od zera do bohatera”. Przygodę rozpoczniemy w niezbyt okazałej łódce i w miarę postępów zaopatrzymy się w większe statki, które wytrzymają niejedną bitwę. Dodatkowo w grze mają pojawić się elementy MMO.

Tom Henderson nieraz udowodnił, że posiada dobre źródła przecieków. Jego doniesienia są jednymi z najbardziej wiarygodnych, choć i w tym przypadku traktujmy powyższe wieści jak plotki, a nie coś pewnego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%