0 komentarzy

Limitowany zestaw z Xbox Series X od Gucci. Kosztuje fortunę

Jeżeli macie na zbyciu 40 tysięcy złotych, możecie zaopatrzyć się w limitowaną edycję Xbox Series X. Stworzony we współpracy z Gucci sprzęt kupicie w zestawie.

Xbox obchodzi 20-lecie marki, a fani dostają coraz więcej ciekawego sprzętu… i drogiego.

Xbox Series X kosztuje fortunę

W tym roku wybija okrągła, 20. już rocznica istnienia marki Xbox. Od czasu premiery pierwszego „klocka” wiele się zmieniło, jednak Microsoft wciąż dba o swoich fanów, dostarczając limitowane, ciekawe edycje sprzętu czy peryferiów do niego.

Z okazji rocznicy już wcześniej mogliśmy nabyć specjalne kontrolery, słuchawki czy nawet buty stworzone we współpracy z Adidasem. Gigant z Redmond obiecywał jednak kolejne niespodzianki. Teraz wiemy już, że jedną z nich była kooperacja z domem mody Gucci.

Źródło: Gucci

Włoski dom mody oferuje Xbox Series X w limitowanym zestawie. W jego ramach zdobędziemy konsolę, ale również i dwa pady oraz walizkę. „Pudło” oraz dość gustowną walizkę ozdobiono klasycznym dla Gucci wzorem zaś kontrolery sygnowane są charakterystycznymi barwami. Co ciekawe „rombowy” wzór oznacza nie tylko „Guccio Gucci”, ale także „Good Game”. Sprytnie.

Cena? Ah, drobnostka. To „jedynie” 10 tys. dolarów amerykańskich, więc około 40,5 tysiąca złotych. Na szczęście do wszystkiego doliczana jest również subskrypcja Xbox Game Pass w wersji Ultimate. Uff, teraz mi ulżyło! Zestaw dostępny jest w oficjalnym sklepie Gucci. Wykonano jedynie 100 egzemplarzy sprzętu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%