Limitowany zestaw z Xbox Series X od Gucci. Kosztuje fortunę

Limitowany zestaw z Xbox Series X od Gucci. Kosztuje fortunę
Xbox Series

Jeżeli macie na zbyciu 40 tysięcy złotych, możecie zaopatrzyć się w limitowaną edycję Xbox Series X. Stworzony we współpracy z Gucci sprzęt kupicie w zestawie.

Xbox obchodzi 20-lecie marki, a fani dostają coraz więcej ciekawego sprzętu… i drogiego.

Xbox Series X kosztuje fortunę

W tym roku wybija okrągła, 20. już rocznica istnienia marki Xbox. Od czasu premiery pierwszego “klocka” wiele się zmieniło, jednak Microsoft wciąż dba o swoich fanów, dostarczając limitowane, ciekawe edycje sprzętu czy peryferiów do niego.

Z okazji rocznicy już wcześniej mogliśmy nabyć specjalne kontrolery, słuchawki czy nawet buty stworzone we współpracy z Adidasem. Gigant z Redmond obiecywał jednak kolejne niespodzianki. Teraz wiemy już, że jedną z nich była kooperacja z domem mody Gucci.

Źródło: Gucci

Włoski dom mody oferuje Xbox Series X w limitowanym zestawie. W jego ramach zdobędziemy konsolę, ale również i dwa pady oraz walizkę. “Pudło” oraz dość gustowną walizkę ozdobiono klasycznym dla Gucci wzorem zaś kontrolery sygnowane są charakterystycznymi barwami. Co ciekawe “rombowy” wzór oznacza nie tylko “Guccio Gucci”, ale także “Good Game”. Sprytnie.

Cena? Ah, drobnostka. To “jedynie” 10 tys. dolarów amerykańskich, więc około 40,5 tysiąca złotych. Na szczęście do wszystkiego doliczana jest również subskrypcja Xbox Game Pass w wersji Ultimate. Uff, teraz mi ulżyło! Zestaw dostępny jest w oficjalnym sklepie Gucci. Wykonano jedynie 100 egzemplarzy sprzętu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie