OlliOlli World i Grand Theft Auto V

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Właściciel Grand Theft Auto przejął nowe studio

Firma będąca właścicielem takich marek jak Grand Theft Auto i Red Dead Redemption przejęła nowe studio. To twórcy popularnej serii OlliOlli.

Take-Two przyjmie studio Roll7 do swojej marki wydawniczej Private Division. Pierwszym tytułem Roll7 wydanym w ramach nowej umowy będzie OlliOlli World, które ma ukazać się zimą bieżącego roku, najpewniej w grudniu. Szef Private Division powitał nowy nabytek w szeregach firmy i dodatkowo przypomniał o nadchodzącej premierze.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać Roll7 w rodzinie Private Division. Jako zespół, który sam pasjonuje się sportami akcji, nie możemy się doczekać, by pokazać światu ten fenomen wraz z wydaniem gry OlliOlli World tej zimy.

– powiedział Michearl Worosz, szef Private Division

Potwierdzono również, że Roll7 szykuje w międzyczasie inne gry. Nie znamy jeszcze szczegółów i możliwe, że trochę na nie poczekamy. Niemniej produkcja OlliOlli World chyli się ku końcowi i po niej możemy spodziewać się nowych wieści o kolejnych projektach Roll7.

Studio Roll7 to bez wątpienia dobry nabytek dla właścicieli Grand Theft Auto. OlliOlli zostało nagrodzone nagrodą BAFTA, a cała seria cieszy się też sporym uznaniem wśród graczy. Take-Two pomoże deweloperom jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%