Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Wojna przyszłości, ratowanie drzewa i słynny detektyw

nowe gry na PS4 i PS5 - Battlefield 2042
PS4 PS5

Nowe gry tego tygodnia mogły zostać przyćmione przez jedną premierę, która w zasadzie miała miejsce w zeszłym tygodniu. Nie zmienia to faktu, że w nadchodzących dniach zadebiutuje kilka naprawdę ciekawych pozycji.

Grow: Song of the Evertree (PS4 – 16 listopada) to produkcja osadzona w świecie fantasy, gdzie rośnie tytułowe drzewo. Na jego gałęziach kiedyś rodziły się nowe światy, jednakże działo się tak do czasu obumarcia wymienionej rośliny. Wcielcie się w ostatnią z rodu alchemiczek, aby uratować Evertree, przemierzając najróżniejsze krainy. Niejeden raz będziecie musieli wykonać zadania dla mieszkańców, a i znajdzie się coś dla fanów budowania.

Choć nazwa na to nie wskazuje, Sherlock Holmes: Chapter One (PS5 – 16 listopada) jest dziesiątą odsłoną serii o tym niezwykle kojarzonym detektywie. Na szczęście próg wejścia do tej historii jest całkiem niski, bowiem najnowszy Sherlock jest prequelem do całej historii. Całość rozpoczyna się na samym początku kariery Holmesa, kiedy to udaje się na wyspę odwiedzić grób swojej matki. Niewiele trzeba, by rozpoczął tam nową sprawę.

Wisienką na torcie jest Battlefield 2042 (PS4, PS5 – 19 listopada), czyli nowa odsłona jednej z najpopularniejszych strzelanek na świecie. Tym razem obyło się bez kampanii singleplayer, ale fani grania przez sieć powinni być usatysfakcjonowani. Gracze na start otrzymują dostęp do aż 3 trybów rozgrywki, gdzie w jednym z nich powracają mapy, bronie i żołnierze ze starszych odsłon. Część graczy mogła zagrać już w zeszłym tygodniu, jednakże osoby, które zakupiły grę w standardowym wydaniu mogą zagrać dopiero od tego piątku.

Oczywiście powyżej znajdziecie jedynie debiuty gier na obecnie wiodących platformach PlayStation. Pozostałe nowe gry na inne platformy odnajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie