Tło PlayStation i postacie z uniwersum Marvela

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation ma szykować nietypową grę w uniwersum Marvela

Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia wskazujące, że PlayStation szykuje jeszcze jedną grę w uniwersum Marvela i nie jest nią ani Spider-Man 2, ani Wolverine. Teraz pojawiły się kolejne wieści.

Tajemniczy tytuł ma być czymś na wzór odpowiednika gry DC Universe Online w świecie Marvela – wskazał informator Shpeshal Nick w trakcie podcastu XboxEra. Nick nie wie, jakie studio miałoby zająć się produkcją, ale przypomniał, że Insomniac Games rekrutuje do pracy nad produkcją skupiającym się na rozgrywce wieloosobowej. Dodatkowo studio to zajmuje się też innymi grami osadzonymi w uniwersum Marvela. Niewykluczone również, że projektem zajmie się zupełnie inny zespół.

DC Universe Online to tytuł MMO, w którym możemy stworzyć własnego bohatera lub złoczyńcę. W trakcie rozgrywki spotykamy postacie znane z filmów i kart komiksów. Gra została ciepło przyjęta przez graczy i recenzentów, choć dziś nie cieszy się przesadnie dużą popularnością.

Pomysł na wieloosobowy tytuł w świecie Marvela jest dość nietypowy. Dotychczas PlayStation skupiało się na jednoosobowych przygodach i dalej kontynuuje taką praktykę. Spider-Man 2 i Wolverine to gry dla jednego gracza, więc wydanie MMO lub mniejszej gry sieciowej może być odrobinę zaskakujące dla graczy.

Powyższe doniesienia należy traktować z dystansem. Shpeshal Nick cieszy się dobrą reputację jako insider, ale nie mamy pewności, że omawiany przeciek ostatecznie znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%