Gracz Battlefield 2042 zabił 16 przeciwników w zaledwie 1 sekundę

battlefield 2042 myśliwiec
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

To jest dopiero wyczyn! Battlefield 2042 jeszcze nie wyszedł, a graczom już teraz udaje się dokonywać zaskakujących rzeczy! Klip jednego z nich okazał się hitem na Reddicie.

Mamy tu wszystko – olbrzymie poświęcenie, świetny timing i efektowne eksplozje.

Ostatni lot w Battlefield 2042

Seria Battlefield od zawsze słynie z różnego rodzaju imponujących rzeczy, których mogą dokonać gracze. Genialne manewry czy akcje nierzadko trafiają do internetu, gdzie pozostali fani dyskutują na ich temat. BF2042 jednak nawet nie wyszedł, a już teraz pojawiają się godne pozazdroszczenia, rekordowe dokonania.

Najnowsze może okazać się ciężkie do przebicia. Jeden z graczy podzielił się na Redditcie naprawdę fantastycznym osiągnięciem. W tytule posta zauważył, że innemu graczowi udało się wcześniej dokonać 10 zabójstw w zaledwie 20 sekund. Użytkownik ChineseLok przebił to 16 zabójstwami w… 1 sekundę.

Na załączonym powyżej wideo widzimy gracza, któremu udało się wsiąść do dostępnego myśliwca. Później obrał za cel jeden z punktów do zdobycia. Trzeba przyznać, że to naprawdę imponujący timing – wbiegały tam akurat wrogie siły. Dlatego też skierował on swój myśliwiec dziobem w dół i w swoim ostatnim locie wbił się w ziemię. Było jednak warto – manewr pozwolił na zabójstwo aż 16 wrogich żołnierzy! Nie da się ukryć, że choć gracz przypłacił to życiem, „oczyścił” punkt dla sprzymierzeńców, którzy musieli tylko zająć się niedobitkami.

Battlefield 2042 jest już teraz dostępny w formie early access na PC, PS4, PS5, XOne oraz Xbox Series X i S zaś na 19 listopada zaplanowano premierę gry na wszystkie te platformy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie