Beyond Good & Evil 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Perypetii Beyond Good & Evil 2 ciąg dalszy. Kiepskie wieści od wiarygodnego źródła

Ostatni raz o Beyond Good & Evil 2 słyszeliśmy w lipcu bieżącego roku. Ubisoft wciąż nie podaje konkretów odnośnie premiery, co już dawno zaczęło martwić osoby czekające na grę.

Cieszący się dobrą reputacją branżowy insider, Tom Henderson, podzielił się informacjami na temat aktualnego stanu gry. Zgodnie z jego wiedzą, tytuł zmaga się z problemami i choć Ubi go nie anulowało, deweloperzy się tego spodziewają.

Gra cierpi na kryzys deweloperski spowodowany brakiem kierunku kreatywnego od momentu rozpoczęcia prac nad tytułem, co pogorszyło się po odejściu Michaela Ancela ze studia we wrześniu 2020 roku.
Co gorsza, gra obecnie nie pasuje do przyszłych ambicji i celów Ubisoftu związanych z kolejnymi tytułami. (…) Choć nie została jeszcze oficjalnie anulowana, niektórzy deweloperzy uważają, że to kwestia czasu, zanim tak się stanie.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Nie oznacza to jednak, że produkcja zostanie z całą pewnością skasowana. To nadal możliwe, ale Ubisoft wciąż nad nią pracuje. Natomiast nie warto nastawiać się na nieodległą premierę, bo takowa zaplanowana jest podobno na 2024 lub 2025 rok.

Beyond Good & Evil 2 jest wciąż w produkcji. „To wciąż zajmie kilka lat” – powiedział jeden deweloper, który odezwał się po moich tweetach na temat BG&E2.
Słyszałem o premierze w 2024-2025 roku.

– kontynuował w innym wpisie

Tom Henderson jest bardzo wiarygodnym źródłem przecieków i informacji. Ma na swoim koncie sporo doniesień, które znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Najnowsze wieści o Beyond Good & Evil 2 należy jednak wciąż uznawać za niepotwierdzone.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%