Xbox może zyskać kolejne tytuły w ramach wstecznej kompatybilności. Lepiej sprawdźcie biblioteki

Xbox może szykować nowy, przepiękny kontroler do Series X i S
X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Microsoft może kombinować z poszerzeniem listy dostępnych gier w ramach wstecznej kompatybilności na konsolach Xbox. Część dostępnych w ten sposób gier otrzymała niespodziewanie aktualizację.

O wsparciu biblioteki Xbox kolejnymi grami ze starszych konsol Microsoftu plotkowało się już w ostatnim czasie. Dziś świat obiegły kolejne wskazówki dotyczące takiej ewentualności. Masa graczy donosi w mediach społecznościowych, iż część ich produkcji z siódmej generacji konsol otrzymała właśnie aktualizacje.

Wśród wybranych gier możecie napotkać wiele znanych serii, w tym Sonici, cykl Gears, a nawet Fallout: New Vegas i Oblivion, a jest tego znacznie więcej. Dlaczego miałoby to jednak być czymś ważnym w kontekście kolejnych pozycji, w które mogliby zagrać właściciele marki Xbox?

Jakby nie patrzeć, wymienione produkcje mają już wiele lat. Dziwnym jest zbieg okoliczności, że nagle tyle dzieł dostało niespodziewane patche. Te muszą być związane z nowościami w emulatorze X360, które najpewniej posłużą do wprowadzenia kolejnych gier w ramach Backward Compatibility. Cóż, może o tym wspomni dziś Microsoft podczas obchodów 20-lecia swojej gamingowej marki? Jest to bardzo prawdopodobne, a powinniśmy się o tym przekonać już za kilkadziesiąt minut.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie