Geralt z Wiedźmin 3: Dziki Gon w kotle ze zgryzioną miną, logo GTA: The Trilogy - The Definitive Edition, białe Joy Cony z Nintendo Switch OLED

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – GTA: The Trilogy The Definitive Edition oficjalnie, ulepszone Joy Cony i ogromny mural z Wiedźmina w Łodzi

Plotki się potwierdziły i Rockstar Games rzeczywiście przygotowuje GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Dowiedzieliśmy się kilku ważnych informacji na temat planu wydania odświeżonego wydania.

W Łodzi zakończono prace nad przeogromnym muralem z Wiedźmina. Ten możecie napotkać przy ul. Piotrkowskiej 128. Mierzy ponad 70 m wysokości. Bez wątpienia jego widok zapiera dech w piersiach. Fotografie znajdziecie w jednym z poniższych artykułów.

Nintendo, mimo swoich wcześniejszych komunikatów, ulepszyło Joy Cony dodawane m.in. do konsoli Nintendo Switch OLED oraz po prostu w nowszych modelach kontrolerów. To tylko mała część najciekawszych newsów tego dnia, a więcej znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się