Nowa linia mebli i akcesoriów gamingowych już w IKEA. Znamy polskie ceny

krzesło gamingowe ikea (1)
Newsy

Zapowiadane od dłuższego czasu efekty współpracy Republic of Gamers z IKEA są dostępne już w Polsce. Znamy polskie ceny biurek, krzeseł, szafek czy akcesoriów dla graczy.

W Polsce dostępne są już nowe meble dla graczy. Za ich opracowanie odpowiada IKEA i Republic of Gamers (ROG). Wyglądają całkiem nieźle.

Gamingowe meble w IKEA

Jeżeli marzyliście kiedyś o tym, aby własnoręcznie złożyć biurko, o które później będziecie rzucać padem, bo „ten boss w Dark Souls bierze na hita” to IKEA spełnia Wasze marzenia. A tak całkiem serio – w polskich sklepach szwedzkiego producenta pojawiła się nowa seria mebli dedykowanych graczom.

Łącznie mamy wybór spośród 30 produktów podzielonych na dwie zasadnicze rodziny: UPPSPEL oraz LANESPELARE. Nie zabrakło biurek (od 499 zł) czy krzeseł (od 199 zł), ale pojawiło się również zaskakująco sporo różnego rodzaju akcesoriów. Wśród nich warto wymienić m.in. kubek i uchwyt na niego mocowany do biurka (59,98 zł) czy „artystyczną” łapę robiącą za stojak na słuchawki (59,99 zł).

Gadżetów jest całkiem sporo i sprawiają bardzo pozytywne wrażenie. Część z nich zagwarantuje nam wyłącznie kosmetyczne zmiany w pokoju, jak choćby plakat na ścianę UPPSPEL (19,99 zł). Inne to niezbędne każdemu graczowi na „pecetach” przybory, takie jak podkładki pod myszki (od 19,99 zł) czy bungee do „gryzonia” (za 39,99 zł).

Znalazło się też miejsce na rzeczy, których niekoniecznie wiedzieliście, że potrzebujecie. Sam przed chwilą zacząłem zastanawiać się nad tym, czy poduszka LÅNESPELARE (29,99 zł) faktycznie usztywniłaby mi głowę w trakcie korzystania z komputera. Nie da się ukryć – jest w czym wybierać. Całą serię znajdziecie w tym miejscu.

IKEA pokazała również krótki filmik, w którym projektanci wyjaśniają, w jaki sposób stworzyli nową serię mebli.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie