PGA 2021 – najważniejsze informacje. Kiedy? Jak dotrzeć? Ceny biletów

PGA 2021 - PG
Newsy

W drugiej połowie października odbędzie się PGA – Poznań Game Arena, czyli jedno z największych growych wydarzeń w Polsce. Trzy dni imprezy, które bez wątpienia będą świętem dla wielu polskich graczy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22 – 24 października 2021 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Event ma miejsce na kilku tamtejszych halach i placach między nimi. To świetna okazja, by spotkać się ze znajomymi, zagrać w niewydane jeszcze gry, spotkać wiele gwiazd internetu, a także zrobić zdjęcia z masą cosplayerów i cosplayerek.

Co dają wejściówki na wydarzenie i co czeka odwiedzających?

 • Jednokrotne wejście
 • Turnieje e-sportowe
 • Premiery gier
 • Najnowszy sprzęt gamingowy
 • Strefa Indie Games
 • Cosplay Show
 • Spotkania z gwiazdami

PGA 2021 – informacje na temat biletów:

 • E-Bilet jednorazowy (piątek, 22.10) – 35 PLN
 • Karnet dwudniowy (sobota-niedziela) – 59 PLN
 • E-Bilet jednorazowy (sobota, 23.10)) – 39 PLN
 • E-Bilet jednorazowy (niedziela, 24.10) – 33 PLN

*ceny biletów nie zawierają opłaty manipulacyjnej doliczanej przez ToBilet.pl

Bilety na PGA 2021 można zakupić, przechodząc tutaj.

Uwaga, zgodnie z oświadczeniem wydanym przez organizatorów ceny bilety na piątek uległy zmianie. Obecnie ich kwota wynosi 35 zł (wcześniej 140 zł). W związku z zaistniałą sytuacją przewidziano 3 możliwe rozwiązania, o których więcej przeczytacie w tym miejscu.

Wskazówka dla przyjezdnych – jak dostać się na Międzynarodowe Targi Poznańskie?

Chwała temu, kto wpadł na pomysł, aby MTP powstało dosłownie obok Dworca Głównego w Poznaniu. Wystarczy wyjść z dworca i rozejrzeć się w kierunku długiego, przeszklonego pasa budynku, na którym jest wywieszona masa banerów związanych PGA 2021. Po prostu nie w sposób tego przegapić, ale dla pewności poniżej zamieszczam mapę:

PGA 2021 - mapa dojścia z dworca - PG
PGA – MTP (lewy górny róg) – Poznań główny (prawy dolny róg)

Uwaga, wyjść z Dworca Głównego jest parę. Ten jest połączony z centrum handlowym Avenida, z którego łatwo przedostać się na Most Dworcowy. Skręcając z niego na zachód, po prostu nie da się nie zauważyć Międzynarodowych Targów Poznańskich, które rozchodzą się wzdłuż ulicy Głogowskiej. Dobrym rozwiązaniem jest też udanie się na Dworzec Zachodni, który jest tak naprawdę alternatywnym wyjściem z Głównego. Aby się tam dostać, należy przejść do jednego z końców tunelu między peronami. Następnie wystarczy przejść przez pasy i już będziecie przy ulicy Głogowskiej.

Wybieracie się na PGA? Część naszej redakcji na pewno się pojawi, więc spodziewajcie się zrelacjonowania wydarzenia pod koniec obecnego miesiąca.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie