GTA The Trilogy The Definitive Edition - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane przez Rockstar Games!

Stało się! Rockstar Games oficjalnie zapowiedziało GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Gra zadebiutuje w 2021 i w 2022 roku na wielu wiodących platformach. Co zaoferuje odnowiona trylogia i czego mogą spodziewać się gracze?

Dziś na Twitterze pojawił się poniższy wpis. Rockstar Games zateasowało odnowioną trylogię, o której od dawna spekulowało się w sieci. Wygląda na to, że masa ostatnich plotek potwierdziła się. Rzućcie okiem na ten drobny smaczek.

W pierwszej turze The Definitive Edition zadebiutuje jeszcze w 2021 roku na Nintendo Switch, PS4, PS5, PC (Rockstar Games Launcher), Xbox One i Xbox Series X|S. W 2022 ukaże się wersja na urządzenia z systemami Android i iOS. Na ten moment nie są znane dokładniejsze daty, jednakże Rockstar zapowiedział, że w nadchodzących tygodniach dowiemy się wszyscy o większej liczbie szczegółów.

W skład zbiorówki oczywiście wejdzie kultowe już GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas. Uwaga, niebawem Rockstar Games zacznie usuwać z dystrybucji cyfrowej klasyczne wersje wymienionych tytułów. Jeśli chcecie je nabyć, rekomenduję się pospieszyć z zakupem. Warto jednak zainteresować się GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, ponieważ twórcy zaimplementowali w nim „ulepszenia graficzne i nowoczesne usprawnienia rozgrywki”. Obiecano również, że „zachowano klasyczny wygląd i klimat oryginałów”.

Pod powyższym tweetem Gwiazda Rocka nawiązała do zbliżającego się 20-lecia trzeciego GTA. To odbędzie się 22 października obecnego roku. Czy to właśnie wtedy producent cyklu Grand Theft Auto podzieli się większą dawką informacji? Jest to wysoce prawdopodobne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się