Konami uderzyło się w pierś i jeszcze raz przeprasza za stan eFootball

eFootball - Konami - zaraz będzie gol - PG
Mobile PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Konami – twórcy eFootball 2022 oficjalnie jeszcze raz przeprosili na Twitterze za stan premierowy gry. Zapowiedziano, że już pod koniec miesiąca pojawi się aktualizacja, która poprawi wiele najważniejszych błędów.

O tym, jak wygląda eFootball mogliście przeczytać między innymi w tym artykule. Wielu graczy spodziewało się debiutu najnowszej części cyklu PES w o wiele lepszym wydaniu. Deweloperzy uderzyli się w pierś i obiecali niebawem wprowadzić pierwsze poprawki:

Bardzo dziękujemy za grę w eFootball 2022. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogliście napotkać w grze. Przygotowujemy się do wydania wersji 0.9.1 eFootball 2022 28 października. Będzie koncentrować się na naprawie problemów już zgłoszonych i tych, które nadal zgłaszacie. Będziemy Was informować o dalszych szczegółach w miarę postępów, a także bierzemy pod uwagę Wasze opinie i prośby w przyszłych aktualizacjach. Jeszcze raz dziękujemy za nieustające wsparcie eFootball™ 2022.

– pisze zespół Konami na Twitterze

Stan premierowy gry rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia. Ogromna liczba bugów, a także niedoróbki graficzne zdecydowanie nie są czymś, na co liczyli wszyscy fani tego kultowego już cyklu. Kolejny raz wyszedł tytuł, któremu zabrakło dodatkowego czasu na usunięcie bugów. Cóż, wiadomym jest, że terminy gonią, a w dobie panującej na całym świecie sytuacji o wiele ciężej tworzyć gry wideo. Miejmy wszyscy nadzieję, że patch wydany pod koniec października w znacznym stopniu poprawi jakość rozgrywki.

Graliście już eFootball? Jakie macie obecnie opinie na temat produkcji?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie