Promocje dnia – gdzie kupić Nintendo Switch OLED na premierę, tańsza Forza Horizon 4 oraz świetny laptop z RTX 3050 Ti za 4 499 zł

Promocje dnia – gdzie kupić Nintendo Switch OLED na premierę, tańsza Forza Horizon 4 oraz świetny laptop z  RTX 3050 Ti za 4 499 zł
Newsy

Dziś premiera nowego Nintendo Switch OLED, tak więc przedstawiamy sklepy, w których można zaopatrzyć się w nowy sprzęt. Oprócz tego przeceniona Forza Horizon 4 i laptop z potężną grafiką.

Nintendo Switch OLED to z pewnością świetna sprawa dla fanów „wielkiego N”. Niemniej dzisiejsze promocje to także świetny laptop w niższej cenie i Forza Horizon 4 na XOne i XSX|S.

Nintendo Switch OLED na premierę w polskich sklepach

Nie ukrywajmy, że dzisiejszy dzień zdominowany został przez Nintendo. W końcu premiera nowej, nomen omen, konsoli jest wielkim wydarzeniem. Nintendo Switch OLED stanowi ulepszoną wersję świetnego sprzętu. Poniżej znajdziecie oferty polskich sklepów.

Forza Horizon 4 na XOne/XSX|S

Świetnie oceniana Forza w promocji! Chodzi tu o wersję na konsolę od Microsoftu i do tego z polskimi napisami. Dlatego też nie da się ukryć, że 129 zł to stosunkowo uczciwa cena za grę na tak wiele godzin rozrywki.

Laptop z RTX 3050Ti

W RTV Euro AGD wystartowała promocja „Gamingowy wysyp ofert”. W jej ramach przeceniono sporo świetnych laptopów z nowoczesnymi kartami graficznymi na pokładzie. Jednym z nich jest ASUS TUF Gaming F17, który obecnie kosztuje 4499 zł.

Zerknijcie też na wszystkie poniższe promocje z dzisiejszego dnia:

Zaglądajcie też do naszego działu „Promocje„, aby być na bieżąco ze świetnymi ofertami!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie