PS5 ma najlepszy zestaw gier w historii konsol i dopiero się rozkręca – twierdzi szef PlayStation

Szef PlayStation - Jim Ryan
PS5

Szef PlayStation, Jim Ryan, opowiedział o tym, co PS5 robi najlepiej. Jego zdaniem, mocne tytuły ekskluzywne to największa zaleta konsoli.

Jim Ryan podtrzymuje, że PlayStation 5 ma najmocniejszy zestaw gier startowych w historii PlayStation. Co więcej, Ryan pokusił się nawet o stwierdzenie, że piąte PlayStation ma najlepszy katalog premierowy w historii wszystkich konsol. To nie pierwsze i zapewne nie ostatnie tak odważne stwierdzenie wychodzące z ust szefa Niebieskich.

Powiedziałem i podtrzymuję to, że zestaw gier na premierę (PlayStation 5 – red. ) był najlepszy, jaki kiedykolwiek mieliśmy. I prawdopodobnie najlepszy, jaki kiedykolwiek miała jakakolwiek platforma konsolowa. Myślę, że praca, jaką wykonaliśmy od tamtego czasu z Returnal i Ratchet & Clank (Rift Apart – red. ), a także MLB: The Show w Stanach, które jest świetną grą.

– powiedział Jim Ryan w rozmowie z GamesIndustry

Szef firmy zajawił też, że dalsze plany wydawcy są bardzo ambitne. W drodze są świetne gry, a Sony i tak nie zapowiedziało jeszcze wszystkich powstających projektów.

Katalog gier, który mamy w planach jest po prostu fantastyczny. To zdecydowanie najmocniejsza oferta, jaką kiedykolwiek mieliśmy dla którejkolwiek z naszych konsol i nie mogę się doczekać, aż te gry zaczną się pojawiać jedna po drugiej. Horizon, God of War, GT7… Myślę, że to jest to, co nas ostatecznie definiuje.

– kontynuował

Jak widać, Jim Ryan jest bardzo dumny z osiągnięć PS5. Trudno się dziwić, bowiem konsola faktycznie posiada świetny zestaw gier. Dodatkowo sprzedaż też jest niczego sobie. Zobaczymy, czy kolejne lata bieżącej generacji konsol będą równie owocne dla Sony.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie