Więcej darmowych gier od PlayStation w ramach Play at Home? Szef firmy tego nie wyklucza

PlayStation Play at Home - logo
PS4 PS5

Play at Home od PlayStation było wielkim sukcesem pod względem popularności. Gracze odebrali za darmo wiele świetnych gier i znalazło się też miejsce dla paru innych prezentów.

Szef Niebieskich opowiedział o kulisach akcji oraz zdradził, ile łącznie gier odebrano w ramach Play at Home. Trzeba przyznać, że gracze nie próżnowali i chętnie zgarniali oferowane produkcje.

Kiedy wszyscy zmagali się z pierwszym lockdown’em, pomyśleliśmy, że to będzie fajna rzecz do zrobienia. Udało nam się to zrobić i byliśmy bardzo zadowoleni z reakcji. A potem, po Świętach Bożego Narodzenia, znowu zaczął się lockdown (…). Pomyśleliśmy, że byłoby miło to powtórzyć. Więc zrobiliśmy to ponownie, tym razem rozkładając na kilka miesięcy, a teraz rzeczywiście 60 milionów gier zostało odebranych (przez graczy – red. ) w ramach tego działania.

– powiedział Jim Ryan w rozmowie z GamesIndustry

Co więcej, Jim Ryan sugeruje, że akcja może powrócić w przyszłości. Wszystko zależy od tego, czy pandemia nie straci na sile i czy czeka nas kolejny lockdown.

Zobaczymy, jak świat będzie się rozwijał. Jeśli lockdown, nie daj Boże, będzie kontynuowany w 2022 roku i później, kto wie? Może się okazać, że będziemy musieli zrobić to jeszcze raz. Poczekamy i zobaczymy.

– kontynuował zapytany o kolejną, podobnąakcję

Myślę jednak, że chyba każdy chętniej przyjąłby wieść o zakończeniu lub osłabieniu pandemii, niż zestaw kolejnych gier. Niemniej jeśli już czekają nas kolejne tygodnie lockdownu, PlayStation być może je nam umili.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie