PlayStation Play at Home - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Więcej darmowych gier od PlayStation w ramach Play at Home? Szef firmy tego nie wyklucza

Play at Home od PlayStation było wielkim sukcesem pod względem popularności. Gracze odebrali za darmo wiele świetnych gier i znalazło się też miejsce dla paru innych prezentów.

Szef Niebieskich opowiedział o kulisach akcji oraz zdradził, ile łącznie gier odebrano w ramach Play at Home. Trzeba przyznać, że gracze nie próżnowali i chętnie zgarniali oferowane produkcje.

Kiedy wszyscy zmagali się z pierwszym lockdown’em, pomyśleliśmy, że to będzie fajna rzecz do zrobienia. Udało nam się to zrobić i byliśmy bardzo zadowoleni z reakcji. A potem, po Świętach Bożego Narodzenia, znowu zaczął się lockdown (…). Pomyśleliśmy, że byłoby miło to powtórzyć. Więc zrobiliśmy to ponownie, tym razem rozkładając na kilka miesięcy, a teraz rzeczywiście 60 milionów gier zostało odebranych (przez graczy – red. ) w ramach tego działania.

– powiedział Jim Ryan w rozmowie z GamesIndustry

Co więcej, Jim Ryan sugeruje, że akcja może powrócić w przyszłości. Wszystko zależy od tego, czy pandemia nie straci na sile i czy czeka nas kolejny lockdown.

Zobaczymy, jak świat będzie się rozwijał. Jeśli lockdown, nie daj Boże, będzie kontynuowany w 2022 roku i później, kto wie? Może się okazać, że będziemy musieli zrobić to jeszcze raz. Poczekamy i zobaczymy.

– kontynuował zapytany o kolejną, podobnąakcję

Myślę jednak, że chyba każdy chętniej przyjąłby wieść o zakończeniu lub osłabieniu pandemii, niż zestaw kolejnych gier. Niemniej jeśli już czekają nas kolejne tygodnie lockdownu, PlayStation być może je nam umili.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się