Far Cry 6 - antagoniści z serii

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Far Cry 7 ma podobno zmierzyć w nieoczekiwanym kierunku, który nie spodoba się każdemu

W sieci już pojawiają się doniesienia o Far Cry 7. Najnowsza odsłona serii ma rzekomo pójść w nieoczekiwanym kierunku.

Nowe Far Cry miałoby być bardzo nastawione na tryb multiplayer lub szeroko pojęte aktywności sieciowe – podają źródła Axios. Ubisoft rzekomo sprawdza możliwości rozwoju serii w kierunku rozgrywki online. Byłaby to ogromna zmiana w kontekście całej marki.

Co więcej, podobnymi doniesieniami dzielił się parę miesięcy temu znany dziennikarz, Jason Schreier. Według niego, Far Cry 7 faktycznie pójdzie w zupełnie inną stronę względem swoich poprzedników. Znaczy to tyle, że Ubisoft najpewniej szykuje mocne zmiany w rozgrywce.

Dodatkowo mógł to zajawić sam wydawca. W Far Cry 6 znaleziono tajemniczy filmik, który mógłby wskazywać fakt powstawanie kolejnej odsłony lub spin-offu serii. To jednak tylko gdybania i póki co jest za wcześnie, aby na ten temat spekulować.

Axios to wiarygodne źródło informacji. Serwis wspierał już wcześniej doniesienia, które ostatecznie okazały się prawdziwe.

Zmiany w serii są jakby nie patrzeć nieuniknione. Ubisoft pokazało przy okazji Assassin’s Creed i Watch Dogs, że zaczyna myśleć o większej lub mniejszej zmianie kierunków, w których zmierzają największe marki francuskiego przedsiębiorstwa. Nie zdziwię się, jeśli Far Cry 7 też zbada nowe obszary dla cyklu. To chyba jedyna seria Ubi, która broni się przed wielkimi zmianami od paru ładnych lat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się