PlayStation - pokaz gier

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation ma niespodzianki na ten rok. Powrót kolejnego klasyka podobno w drodze

Ktoś nie dochował pewnych tajemnic PlayStation. W irlandzkim radiu pojawił się wywiad, w którym ujawniono ciekawe wieści z obozu wydawcy.

Osoba udzielająca wywiadu jest muzykiem współpracującym z Michaelem McGlynn. Artysta ten pracował przy udźwiękowieniu takich hitów jak Diablo III i Xenoblade Chronicles 2, więc mowa o uznanym kompozytorze.

Według osoby udzielającej wywiadu, Sony ma zapowiedzieć w Boże Narodzenie remake nowej gry. Tytuł ten zawiera irlandzką muzykę i rzekomo posiada też niemały budżet.

Michael McGlynn skontaktował się z nami i pisaliśmy muzykę do remake’u gry na Playstation, on napisał wiele tekstów do różnych gier, które były bardzo znane. Powiedział ”słuchaj, to jest język irlandzki i tego właśnie szukają (…). Przez wieki nie wolno mi było wiedzieć… nie wiesz, do czego piszesz, bo to wszystko jest nieujawnione (…). Tak naprawdę nazwa gry zostanie ogłoszona w Boże Narodzenie. Słyszałem o tym teraz i potwierdziłem, że jest to duża gra, co jest świetne!

– powiedziała osoba udzielająca wywiadu w radiu WLR FM
Transkrypcja dzięki Reddit

Na tym konkrety się kończą, choć możemy wysnuć dzięki nim jeszcze parę teorii. Przede wszystkim trzeba wspomnieć, że zapowiedź dużej gry zimą pokrywa się z plotkami o kolejnym, dużym pokazie PlayStation mającym mieć miejsce w tym roku.

Dodatkowo fakt powstawania remake’u również ma sens. Przypomnijmy, że Sony niedawno przejęło Bluepoint Games. A ja tylko wspomnę, że piosenka z zakończenia pierwszego Metal Gear Solid jest nagrana w języku irlandzkim. O powrocie MGS plotkuje się od wielu miesięcy, choć nic nie jest jeszcze pewne. Na razie traktujmy powyższe wieści jak zwykłe plotki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się