Zapowiedź Ghost Recon Frontline w ogniu krytyki. „Tom Clancy przewraca się w grobie”

Ghost Recon Frontline - zrzut ekranu i oceny z YouTube
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wielu graczy wyraziło swoje niezadowolenie z zapowiedzi Ghost Recon Frontline. Gra zdecydowanie nie zachwyciła fanów marki.

W chwili publikacji tego artykułu, zwiastun Frontline ma niecałe 4000 ocen pozytywnych i aż 12 000 ocen negatywnych na YouTube. Z podobnym, chłodnym przyjęciem musiało zmierzyć się zaprezentowane niedawno Tom Clancy’s XDefiant – również od Ubisoftu.

Niektórzy gracze mówią wprost, że Ghost Recon odchodzi w zapomnienie, a zmarły w 2013 roku twórca książkowych oryginałów zdecydowanie nie byłby zadowolony z takiego traktowania swoich dzieł.

Gracz 1: Tom Clancy przewraca się w grobie. Dobra robota Ubisoft, zrujnowanie niegdyś wyznaczającej trendy franczyzy przez próbę dogonienia pociągu z trendami, który opuścił stację.

G2: Jak? JAK? Jak można wziąć wszystko, czego pozornie nauczyłeś się z bałaganu, jakim był Breakpoint i wyrzucić to przez okno?

G3: Pomyśleć, że porażka Breakpoint miała sprawić, że Ubisoft przemyśli swoje priorytety, ale biorąc pod uwagę, że XDefiant, Watch_Dogs Legion, a teraz to się wydarzyło, chyba nie…

G4: Niestety, jest już troszkę za późno. Ghost Recon jest cieniem tego, czym był kiedyś, a Splinter Cell popadł w zapomnienie.

– wybrane komentarze spod zwiastuna gry na YouTube

Choć Ghost Recon Frontline może się nie podobać, nie ma co wydawać osądów przed premierą gry. Póki co widzieliśmy tylko parę urywków rozgrywki, a także zwiastun. Niedługo odbędą się zamknięte testy, które powinny powiedzieć nam nieco więcej o całej produkcji. Kto wie, może nowe Ghost Recon wale nie będzie aż tak rozczarowujące, jak wydaje się niektórym fanom marki?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie