Ghost Recon Frontline - zrzut ekranu i oceny z YouTube

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zapowiedź Ghost Recon Frontline w ogniu krytyki. „Tom Clancy przewraca się w grobie”

Wielu graczy wyraziło swoje niezadowolenie z zapowiedzi Ghost Recon Frontline. Gra zdecydowanie nie zachwyciła fanów marki.

W chwili publikacji tego artykułu, zwiastun Frontline ma niecałe 4000 ocen pozytywnych i aż 12 000 ocen negatywnych na YouTube. Z podobnym, chłodnym przyjęciem musiało zmierzyć się zaprezentowane niedawno Tom Clancy’s XDefiant – również od Ubisoftu.

Niektórzy gracze mówią wprost, że Ghost Recon odchodzi w zapomnienie, a zmarły w 2013 roku twórca książkowych oryginałów zdecydowanie nie byłby zadowolony z takiego traktowania swoich dzieł.

Gracz 1: Tom Clancy przewraca się w grobie. Dobra robota Ubisoft, zrujnowanie niegdyś wyznaczającej trendy franczyzy przez próbę dogonienia pociągu z trendami, który opuścił stację.

G2: Jak? JAK? Jak można wziąć wszystko, czego pozornie nauczyłeś się z bałaganu, jakim był Breakpoint i wyrzucić to przez okno?

G3: Pomyśleć, że porażka Breakpoint miała sprawić, że Ubisoft przemyśli swoje priorytety, ale biorąc pod uwagę, że XDefiant, Watch_Dogs Legion, a teraz to się wydarzyło, chyba nie…

G4: Niestety, jest już troszkę za późno. Ghost Recon jest cieniem tego, czym był kiedyś, a Splinter Cell popadł w zapomnienie.

– wybrane komentarze spod zwiastuna gry na YouTube

Choć Ghost Recon Frontline może się nie podobać, nie ma co wydawać osądów przed premierą gry. Póki co widzieliśmy tylko parę urywków rozgrywki, a także zwiastun. Niedługo odbędą się zamknięte testy, które powinny powiedzieć nam nieco więcej o całej produkcji. Kto wie, może nowe Ghost Recon wale nie będzie aż tak rozczarowujące, jak wydaje się niektórym fanom marki?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się