Nintendo Switch OLED oraz Lite mogą pożegnać się z dryfowaniem. Big N ogłosiło poprawki

Nintendo Switch OLED - dwójka graczy gra na Switchu OLED w Mario
Switch

Najprawdopodobniej nowi nabywcy Nintendo Switch OLED, Lite, Joy Conów i Pro Controllera będą mogli nacieszyć się brakiem uciążliwego dryfowania. Big N ogłosiło, że analogi zostały poprawione.

Wygląda na to, że wręcz legendarny już temat niepoprawnych odczytów grzybków w Switchu za niedługo odejdzie w zapomnienie, a przynajmniej powinien. Na oficjalnej stronie Nintendo pojawił się wywiad z Toru Yamashitą i Ko Shiotą, którzy odpowiedzialni są za omawiane usprawnienia.

Stopień zużycia zależy od takich czynników, jak kombinacja materiałów i form, więc nadal wprowadzamy ulepszenia, badając, które kombinacje są mniej podatne na zużycie. Wspomnieliśmy, że specyfikacje kontrolerów Joy-Con nie uległy zmianie w tym sensie, że nie dodaliśmy nowych funkcji, takich jak nowe przyciski, ale analogowe drążki w kontrolerach Joy-Con dołączonych do Nintendo Switch – Model OLED to najnowsza wersja ze wszystkimi ulepszeniami. Nie trzeba dodawać, że tak samo jest z analogowymi drążkami dołączonymi do Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, oddzielnie sprzedawanymi kontrolerami Joy-Con i Nintendo Switch Pro Controller, które są obecnie wysyłane.

– informuje Toru Yamashita

Warto wspomnieć, że początek wypowiedzi Yamashity dotyczy najpewniej ostatnich wieści dotyczących tego, że OLED miał nie otrzymać nowych Joy Conów. Prawda jest taka, że dołączone do niego pady nie są nowe, ale zgodnie z informacjami posiadają poprawki. W mojej opinii jednak ujawnienie tego dopiero w dniu premiery Nintendo Switch OLED jest co najmniej dziwnym zagraniem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie