Nowe screenshoty z Suicide Squad: Kill the Justice League sprawiają, że chcę więcej

Suicide Squad Kill the Justice League - bohaterowie patrzą w dół
Newsy

Do sieci trafiły nowe kadry z gry Suicide Squad: Kill the Justice League. Widać na nich bohaterów, których m.in. ostatnio mogliście zobaczyć w kinach w filme wyreżyserowanym przez Jamesa Gunna.

Już 14 października o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się event DC FanDome, którego transmisję za darmo będzie można obejrzeć w internecie. Do sieci trafił poniższy trailer zapowiadający ogrom nowości dla fanów świata (i światów) Detective Comics. Przez dosłownie ułamki sekund przewijają się tam kadry, które znajdziecie w dalszej części artykułu.

The Suicide Squad: Kill the Justice League - drużyna strzela z ciężkiej broni palnej
Drużyna strzela z broni palnej, stoją tyłem do kamery The Suicide Squad: Kill the Justice League
The Suicide Squad: Kill the Justice League - bohaterowie patrzą w dół

Prawdą nie będzie, że powyższe screeny nie przedstawiają za dużo nowości. Mimo to, widać dobrze praktycznie całą, czteroosobową drużynę Legionu Samobójców. Ta składa się z Harley Quinn, Kapitana Boomeranga, King Sharka i Bloodsporta. Choć na ten moment trzeba się zadowolić tylko powyższymi grafikami, podczas DC FanDome Rocksteady Studios powinno zaprezentować znacznie więcej.

Jeśli jednak jeszcze Wam mało, podsyłam poniżej zwiastun gry, który trafił do sieci już… ponad rok temu. Od tego czasu rzeczywiście twórcy nie dzielili się często kolejnymi materiałami z Suicide Squad: Kill the Justice League. Muszę jednak przyznać, że do dziś robi on na mnie wrażenie, które towarzyszyło mi ostatnio przy seansie w kinie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie