Więźniowie z Void Bastards, samuraj z Ghost of Tsushima Director's Cut, lis z logo Skyrima na czole

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – recenzje Ghost of Tsushima Director’s Cut, darmowe gry i lisi mit ze Skyrim

W sieci pojawiły się już pierwsze oceny gry Ghost of Tsushima Director’s Cut. Co takiego recenzenci z całego świata sądzą o wydaniu reżyserskim exclusive’u na konsole PlayStation?

Na Epic Games Store dostępne są dwa kolejne, świetne prezenty do zgarnięcia kompletnie za darmo. Kosmiczny FPS w komiksowej oprawie graficznej oraz platformówka 3D dla graczy w każdym wieku. Spieszcie się, bo to oferta limitowana czasowo.

Społeczność serii TES od wielu lat snuła teorię, że lisy w Skyrimie mogą zaprowadzić graczy do najróżniejszych skarbów. Deweloperzy nie określili nigdy jednoznacznie, jak sprawa rzeczywiście wygląda. Tak się składa, że nareszcie ktoś do tego doszedł. To tylko kilka z najciekawszych newsów ze świata gamingu, a resztę znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się