Żołnierz stojący i patrzący się na zniszczony dom
0 komentarzy

Hell Let Loose wystartuje na konsolach. Beta gry na PlayStation 5

Deweloper odpowiadający za Hell Let Loose zapowiedział, że niebawem wystartują beta testy gry na konsolach PlayStation 5. Obecnie tytuł jest dostępny wyłącznie na komputery osobiste.

Tak jak w tytule, Hell Let Loose rozpocznie beta testy na konsoli PlayStation 5. Niestety nie znamy daty początku bety. Więcej szczegółów na temat rejestracji deweloper udostępni za kilka tygodni. Co ciekawe, twórcy odpowiedzieli na komentarz jednego z fanów, który zapytał o możliwy crossplay. Ten będzie występował, ale jedynie pomiędzy konsolami nowej generacji. Dlatego grając na komputerze, nie zmierzymy się z użytkownikami konsol.

Warto dodać, że niecały miesiąc temu (27 lipca) gra doczekała się swojej oficjalnej premiery na PC. Dotychczas w tytuł mogliśmy grać we wczesnym dostępie. Czym jest produkcja? To realistyczna strzelanka, starająca się wiernie oddać realia pola walk z drugiej wojny światowej. Tempo rozgrywki jest wolniejsze niż np. serii BF czy CoD, dlatego też element taktyczny odgrywa znaczącą rolę. Równie ważna jest komunikacja między żołnierzami z zespołu. Całość dopełnia świetna grafika.

Gra zbiera pozytywne opinie na platformie Steam, jednak nie cieszy się bardzo dużą popularnością. Według Steam Charts w momencie pisania tekstu, w ciągu 24 godzin zagrało w Hell Let Loose 6,619 osób. Jest prawie środek tygodnia, a ponad 6 tysięcy osób to niezły wynik, ale od premiery minął zaledwie miesiąc. Możliwe, że wysoki próg wejścia, a także wysokie wymagania sprzętowe odstraszają potencjalnych graczy. Miejmy nadzieje, że nadejście gry na konsole rozbuduje bazę graczy także na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się