Mortal Shell - DLC - wojownicy walczą mając kostki w wodzie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Spieszcie się, a zgarniecie darmowe DLC do Mortal Shell. Wprowadza nowy tryb i wiele więcej

W najbliższych dniach każdy posiadacz Mortal Shell może za darmo otrzymać dodatek DLC The Virtuous Cycle. Uwaga, jest to oferta limitowano czasowo.

Ów rozszerzenie dostępne jest do zgarnięcia dosłownie na wszystkich platformach, na których wyszła podstawowa wersja gry. Od wczoraj produkcja jest dostępna także na Steamie, co powinno ucieszyć masę graczy PC. Oprócz tego tytuł można zakupić na Epic Games Store, GOGu, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series S.

Od dziś, do 23 sierpnia, gracze będą mogli pobrać The Virtuous Cycle —pełnoprawne rozszerzenie wraz z nowym trybem roguelike, nową grywalną powłoką i nową bronią axe-kataną – zupełnie za darmo. Po zakończeniu okresu promocji dodatek zostanie przypisany do konta graczy na zawsze. Cena rozszerzenia po 23 sierpnia wynosić będzie 6.99 Euro.

– czytamy w informacji prasowej

Co ciekawe, na ten moment Mortal Shell rozeszło się w ponad 500 000 egzemplarzy, a aż 350 000 osób dodało grę na swoją listę życzeń na platformie Gabe’a Newella. Są to zawrotne liczby, których gratuluję wszystkim zaangażowanym w proces twórczy tej pozycji.

Graliście już może w omawianą w artykule grę? Jakie jest Wasze zdanie? W sieci nie brakuje naprawdę różnych recenzji. Wielu graczom tytuł ten przypadł do gustu, a inni dają naprawdę niskie oceny.

Być może zainteresują Was inne darmówki, o których dziś pisałem. Co powiecie na kosmicznego FPS-a Void Bastards i platformówkę Yokaa-Laylee? Więcej o nich przeczytacie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się