Frostpunk 2 - zamarznięty mężczyzna

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Uważajcie na preordery Frostpunk 2. Twórcy ostrzegają przed oszustwem [AKTUALIZACJA]

11 bit studios ostrzega przed preorderami Frostpunk 2 z pewnego keyshopu. Ktoś nieuczciwie przyjmuje zamówienia przedpremierowe na grę.

Niedawno wreszcie ujrzeliśmy zapowiedź kontynuacji Frostpunka. 11 bit studios nadal przygotowuje grę i jest trochę za wcześnie, aby rozmawiać o premierze. Mimo to, niektórzy trochę się pospieszyli.

W jednym ze znanych sklepów z kluczami do gier pojawiła się możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego na ten tytuł. Sprawa jest o tyle nietypowa, że sami twórcy nie mają jeszcze kluczy do gry, nie znają nawet jej ceny, a na dokładkę w ofercie sprzedaży kluczy Steam pojawia się trailer z Epic Games Store.

Nie znamy jeszcze ceny naszej gry, nie mamy żadnych kluczy. Jakiś cholerny oszust sprzedaje Frostpunk 2 w preorderze pod parasolem innego oszusta Kinguin?!

Jako dodatek do naszej informacji o oszustach – mają rating PEGI, podczas gdy my go jeszcze nie znamy (!) i osadzili nasz trailer z Epic Games Store podczas „sprzedaży kluczy Steam” w pre-orderze. Wybaczcie, ale to jest niedorzeczne.

– napisało 11 bit studios na Twitterze

Deweloperzy proszą o udostępnianie informacji dalej. Jeśli planujecie zamówić Frostpunk 2 przed premierą, lepiej poczekać na konkrety od twórców. W tej chwili każdy preorder tej gry z nieoficjalnego źródła jest swego rodzaju ryzykiem.


AKTUALIZACJA

Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Kinguin w sprawie oferty. Informacje o grze na stronie sklepu zostały zaktualizowane.

Wiemy, że zbliżająca się premiera gry Frostpunk 2 wzbudza wiele emocji i chcemy połączyć fanów z handlarzami, którzy oferują klucz. Przepraszamy za zamieszczenie niepotwierdzonych informacji, które pojawiły się we wpisie na Kinguin.net w odniesieniu do Frostpunk 2. Od tego czasu usunęliśmy je i daliśmy jasno do zrozumienia wszystkim odwiedzającym naszą stronę, że gra jest dostępna tylko w przedsprzedaży.

– komentuje Brandon Doerfler, pełniący obowiązki CEO i CFO Kinguin
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się