Ghost of Tsushima - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima pozwoli na szybki transfer zapisów do Director’s Cut. Co z trofeami?

Sucker Punch wyjaśniło, jak przebiegnie transfer trofeów i zapisów do Ghost of Tsushima Director’s Cut. Sprawa jest bardzo prosta.

Premiera rozszerzonej wersji Ghost of Tsushima jest tuż tuż. Director’s Cut otrzymało nawet premierowy zwiastun, a wyczekiwany debiut nastąpi 20 sierpnia. Do tej pory gracze mają jednak parę istotnych pytań.

Dotyczą one między innymi kwestii przeniesienia zapisów. Gracze tym razem nie będą musieli na szczęście bawić się w odpalanie wersji gry z PS4, aby przenieść wszystkie save’y na PS5.

Aby przenieść save’y z PS4 do Ghost Of Tsushima Director’s Cut na PS5, przerzuć je do pamięci PS5 i wybierz opcję „Transfer PS4 Console Save” w menu (zalecamy najpierw pobrać najnowszy patch).
Jeśli jesteś członkiem PS Plus i masz zapisy w chmurze, pobierz je lokalnie przed przeniesieniem.

– informuje Sucker Punch na Twitterze

Równie przyjemnie zapowiada się możliwość transferu trofeów. Te również pojawią się w nowej wersji gry bez większych problemów.

Po przeniesieniu zapisu z PS4 do gry Director’s Cut na PS5 będziesz mógł ponownie zdobyć trofea, które wcześniej odblokowałeś na PS4!
Po przeniesieniu zapisu, gdy wczytasz grę, powinny zacząć pojawiać się trofea z PS5.

– czytamy w dalszej części wpisu

Jeśli zależy Wam więc na bezproblemowym kontynuowaniu rozgrywki na PlayStation 5, możecie spać spokojnie. Wszystko powinno obyć się bez komplikacji. A przynajmniej tak sugeruje Sucker Punch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się