0 komentarzy

W Epic Games Store wreszcie pojawi się dużo więcej gier

Twórcy Epic Games Store ogłosili start zamkniętych testów dla narzędzi umożliwiających własnoręczne udostępnianie gier w sklepie. Aktualnie dostęp do narzędzia mają tylko nieliczni.

Epic Games poinformowało, że na platformie EGS wystartowały beta testy narzędzi umożliwiających własnoręczne udostępnianie gier niezależnych przez deweloperów i wydawców. Na razie tylko nieliczni mogą spróbować nowych opcji, ale niedługo narzędzia powinny być dostępne dla każdego. Jak widać, Epicowi zależy na rozwoju swojej platformy, a taki ruch doskonale to potwierdza.

Już została otwarta rejestracja do zamkniętych beta testów nowych narzędzi do własnoręcznej publikacji [gier w sklepie red.]. Te nowe narzędzia usprawniają deweloperom ustawianie strony gry, osiągnięć, ceny, ofert, a także pozwala udostępnić buildy gry i aktualizacje na Epic Games Store.

Epic Games

Epic zapewnia, że w sklepie nie znajdzie się żadna gra, która łamałaby regulamin platformy lub mogłaby być szkodliwa. System będzie sprawdzał i kontrolował wszystkie tytuły, które mają się pojawić w Epic Games Store. Pamiętajmy, że z tym akurat różnie bywa… Tak, patrzę na ciebie Steam i na wszystkie niepokojące (albo beznadziejne do granic możliwości) gry w sklepie.

Na takiej decyzji skorzystają raczej wszyscy: gracze, bo będą mieli możliwość sprawdzenia większej ilości gier; twórcy, bo dostaną szansę zaprezentowania swoich produkcji, jednocześnie pozyskując ewentualne źródło zarobku; no i oczywiście Epic, bo zwiększy się ruch i popularność platformy. Co z tego wyniknie, zobaczymy. Zdecydowanie zwiększy się konkurencyjność EPGS względem innych podobnych platform.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się