Life is Strange: True Colors - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

13 minut rozgrywki z Life is Strange: True Colors. Kotek, emocje i grono bohaterów

Studio Deck Nine udostępniło materiał 13 minutami rozgrywki Life is Strange: True Colors. Nowa przygodówka zapowiada się intrygująco.

Seria Life is Strange zadomowiła się na rynku na stałe. Otrzymaliśmy już kilka gier z nią związanych, a kolejne są w drodze. Deck Nine opóźniło niedawno remaster pierwszej odsłony cyklu, aby skupić się na nadal powstającej kontynuacji.

Life is Strange: True Colors ma ukazać się już 10 września. Do debiutu nie zostało więc zbyt wiele czasu, a twórcy doskonale o tym wiedzą i dzielą się kolejnymi nowinami. W sieci pojawił się materiał prezentujący 13 minut rozgrywki.

Gameplay zabiera protagonistkę do sklepu muzycznego w Haven Springs. Poznajemy kilka postaci i możemy rzucić okiem na system dialogów oraz inne mechaniki zabawy. Co więcej, znalazło się miejsce na kolejny pokaz specjalnej mocy protagonistki. Alex potrafi dosłownie wyczuwać emocje, które widzimy u postaci niezależnych w formie różnokolorowych poświat.

Gra wygląda całkiem nieźle. Widać, że Life is Strange nie jest też już do końca tym, czym było przy okazji pierwszej odsłony serii. Dobrze, że twórcy postawili na ewolucję marki i nie raczą graczy samymi odgrzewanymi kotletami. Oby True Colors faktycznie się udało.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się