PS5 z grafiką The Last of Us

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 idealne dla miłośników The Last of Us. Spójrzcie na śliczną konsolę fana gry

Fan The Last of Us pochwalił się swoim przerobionym PS5. Konsola zyskała prześliczny wzór inspirowany grą, a także detal, który spodoba się starszym fanom PlayStation.

Przerabianie wyglądu konsol to dość stara praktyka. Gracze od zawsze bawili się w modyfikowanie designu swojego sprzętu do grania i dziś nietrudno natknąć się na bardzo imponujące projekty. Warto tu wyróżnić chociażby pewne futurystyczne PlayStation 5, o którym pisaliśmy jakiś czas temu.

Nie trzeba jednak tworzyć obudowy od nowa, aby mocno zmienić wygląd swojej konsoli. Pewien fan The Last of Us pochwalił się na Reddicie swoim PS5, które uległo niezbyt nachalnej, ale bardzo efektownej przeróbce.

Od razu rozwieję wszelkie wątpliwości – wzór z The Last of Us nie został namalowany. To duża naklejka, którą najpewniej kupiono w odpowiednim sklepie. To zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie, niż własnoręczne nałożenie grafiki na obudowę.

Dodatkowo zwróćmy uwagę na pewien istotny szczegół. Logo PlayStation również zostało przerobione na wzór tego, które możecie znać z pierwszych konsol Sony. To mały detal, ale mocno wpływa na ogólny wygląd sprzętu.

Przerabialiście już swoje PS5? Jeśli tak, koniecznie pochwalcie się konsolami w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się