Call of Duty Vanguard - żołnierz strzela strzela i wrzeszczy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Call of Duty: Vanguard na nowym trailerze! Premiera, cena, otwarta beta

Do sieci trafił właśnie reveal trailer Call of Duty: Vanguard. Potwierdziła się masa plotek i przecieków na temat nadchodzącego CoD-a. Oto wszystkie najważniejsze informacje, które właśnie ujawniono.

Nie będę ukrywał, że niesamowite wrażenie zrobił na mnie poniższy zwiastun. Każde ujęcie budziło we mnie coraz więcej rozmaitych emocji. W mojej opinii został fenomenalnie wyreżyserowany i mam nadzieję, że sama rozgrywka będzie dawać identyczną (lub większą) porcję wrażeń.

Pod koniec powyższego materiału poznaliśmy garść najważniejszych informacji na temat gry. Zadebiutuje ona już 5 listopada na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5. Jest to równo dwa tygodnie po nadchodzącej premierze Battlefield 2042. Czy to na pewno dobry pomysł, by tak blisko siebie wydawać oba tytuły? Nie wydaje mi się.

Już teraz możliwe są do złożenia pre-ordery, który zagwarantują Wam udział we wczesnej fazie otwartej bety. Ta ma odbyć się w pierwszej kolejności na sprzęcie PlayStation. Cyfrowe zamówienia przedpremierowe pozwolą Wam otrzymać w gratisie specjalną skórkę Night Raid Mastercraft do Black Ops Cold War i Warzone.

Oto ceny Call of Duty: Vanguard ze sklepu Microsoft Store:

  • Edycja Standardowa – 289 zł
  • Edycja Definitywna – 459 zł
  • Zestaw Międzygeneracyjny – 349 zł

Na wymienionej przed momentem stronie jest też podany przybliżony rozmiar produkcji. O dziwo, to „tylko” 75 GB. Stawiam jednak, że rzeczywista wielkość plików koniecznych do pobrania może być znacznie większa. Miło się zaskoczę, jeśli tak nie będzie, choć gracze obecnie wspieranych CoD-ów doskonale wiedzą, ile gigabajtów na dysku trzeba poświęcić na tę FPS-ową przyjemność.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się