Wiedźmin 3 - cosplay - Lada Lyumos - Ciri ściąga wierzchnią część zakrwawionego odzienia, kadr zza pleców, zbliżenie na plecy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Czas opatrzyć swoje rany, Ciri. Zobaczcie cosplay z Wiedźmina 3 na nagraniu

Pamiętacie może cosplay Lady Lyumos, kiedy to wcieliła się w Ciri kurującą swoje rany po walce? Tak się składa, że modelka udostępniła krótkie nagranie, w którym jeszcze raz pojawia się jako jedna z bohaterek gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Mam na myśli dokładnie fotografie z tego artykułu. Niektórzy mogą się pogubić, bowiem cosplayerka już niejeden raz ucharakteryzowała się na wzór przybranej córki Geralta z Rivii. Tym razem możecie zobaczyć wymienioną kreację w ruchu. Od razu ostrzegam, że pełnego negliżu tam nie zobaczycie, choć bohaterka rozbiera się do bielizny. W związku z oznaczeniami wiekowymi filmu na YouTube musicie go zobaczyć po przejściu przez link z poniższego okna.

Choć śledzę scenę cosplay’u od bardzo długo, Lada Lyumos jest dla mnie pewnego rodzaju ewenementem. Może to być kwestia sporna, czy tego typu bardziej erotyczne sesje można wiązać z talentem. Według mnie jak najbardziej tak i Lada Lyumos jest tego świetnym przykładem. Zaprojektowanie i stworzenie stylizacji oraz późniejsze wczucie się w rolę i odegranie jej to tylko kilka argumentów stojących za poparciem mojej tezy. Rozumiem jednak, że zdania na ten temat są podzielone i szanuję każdego poglądy.

Jeśli podobnie jak ja pasjonujecie się cosplay’em, więcej artykułów o takiej tematyce znajdziecie w tym miejscu. Na łamach Planety Gracza powstały już dziesiątki tekstów z najciekawszymi sesjami zdjęciowymi z postaciami ze świata popkultury. Z tego powodu każdy powinien znaleźć coś ze swojej ulubionej gry i nie tylko. Tak, Wiedźmin 3: Dziki Gon też się tam pojawia. *wink*

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się