Vaas z Far Cry 6, Lawan z Dying Light 2, Ellie z TLoU ubija grzybiarza mieczami Kratosa

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – obfite gameplay’e z Dying Light 2, powrót Vaasa w DLC do FC6 i Kratos wychował Ellie z TLoU

Dziś do sieci trafiły nowe materiały wideo z rozgrywki z Dying Light 2: Stay Human. Zobaczcie w akcji latanie na lotni oraz wiele innych kadrów, w tym te z Lawan odgrywaną przez Rosario Dawson.

Tego wtorku odbywa się premiera DLC Vaas Insanity do Far Cry 6, a w internecie natraficie już na pierwsze bardzo pozytywne recenzje. Wcielcie się w tytułowego bohatera i poznajcie szerzej jego historię. To przedsmak przed zapowiedzianymi dwoma innymi dodatkami, gdzie wrócą pozostali antagoniści z nowszych części.

Odnaleźliśmy też ciekawe połączenie postaci znanych z The Last of Us i God of War. Odpowiada za nie pewien utalentowany artysta, który stworzył kilka grafik prezentujących więź Ellie i Kratosa. Te i pozostałe newsy znajdziecie w zbiorówce poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%